Kilka słów o mnie

Mieszkaniec Jeleniej Góry (od urodzenia).

Absolwent SP Nr 3, II LO,Politechniki Wrocławskiej i WSB.

Członek Dolnośląskiego Ruchu Samorządowego i K'15.

Miejsce Pracy: JZO S.A.

Klub Radnych DRS

Podziel się z innymi

| |

Dziś PRYWATA!!!!

2013-04-11 15:30
Dostałem maila od kolegi z „wojska”, a że dotyczy sukcesu jeleniogórzan i przypadkowo jego osobistego syna, więc pozwolę sobie podzielić się tym mailem z Państwem… tym bardziej, że widziałem chłopaka na żywo i niestety pozostanie on wraz z partnerką dla znaczącej większości z nas nieosiągalnym wzorem:

Mikołaj Falkowski i Kornelia Andrzejczak, para tańcząca w Akademii Tańca Frydrych w piątek 12-04-2013 najprawdopodobniej wystąpi w castingu programu Got to Dance - Tylko Taniec. Młodzi tancerze zaprezentują show do tańca latynoamerykańskiego cha-cha do znanej piosenki Sweet Like Cola Lou Begi.

- Będzie nam miło, jeśli Miki i Nela przejdą dalej. Wszystko leży w Waszych - widzów - rękach. Głosowanie odbywa się poprzez facebooka. Zaraz po zakończeniu odcinka można oddawać głosy.

Trenująca ze sobą od lutego ubiegłego roku para ma na swoim koncie sukcesy II Wicemistrzów Polski tańców latynoamerykańskich Mikołaj i Kornelia na VIII Mistrzostwach Polski PTT i FTS Dzieci Starszych w Kaliszu (listopad 2012), Mistrzów Polski Zachodniej w tańcach latynoamerykańskich 2012, Wicemistrzów Polski Zachodniej w Tańcach Standardowych 2012, 1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich Prestiżowym turnieju Karkonosze Open.

Trenerami pary są Aldona Mela i Piotr Frydrych.

Zapraszam do kibicowania
Wojtek


http://foto-falkowski.manifo.com/gtd


Proszę państwa o zaangażowanie się w Fb-ową pomoc młodym tancerzom… szczególnie, że ostatnio o jeleniogórskiej kulturze słychać na zewnątrz, jedynie w aspekcie „hotelowych” występów w Görlitz naszego teatru i dyrektorskich konkursów… no przepraszam jest jeszcze jeden rodzynek, właściwie rodzynka … Marto i Tolku przepraszam za sklerozę! … Michalina Brudnowska w „ The Voice of Poland”!!!

http://www.youtube.com/watch?v=9GXiJIKS9Cw

Galeria


Komentarze

xxx @ 80.51.157.*

wysłany: 2013-04-11 17:31

na dzieci w tego typu programach NIGDY nie głosuję. Są programy dla nich. Dorośli nie powinni dzieci tam wpychać. Jestem za tym aby w takich programach był ustalony dolny limit wieku na np 15-16 lat.


LW: Te dzieciaki same poświęcają się swojej pasji... gdyby tak mysleli rodzice Kubicy to nigdy nie ogladalibyśmy go w F1.

ccc @ 176.114.239.*

wysłany: 2013-04-11 19:38

Panie Przewodniczacy prosze ujawnic jak rozwiazaliscie skandaliczna sprawe z pania dyrektor szkoly podstawowej nr 8, ktora po pijanemu prowadzila auto? sprawa trwa juz ponad rok, panie dyrektor zdaje sie robi wszystko aby uniknac konsekwencji. Jakie sa efekty pracy komisji dyscyplinarnej, czy cos zostalo podjete w tej sprawie?
pozdrawiam


LW:Jak słusznie Pan/Pani zauważył/a na jednomyślny wniosek komisji oświaty prezydent zgłosił ten bulwersujący problem do rzecznika dyscypliny zawodowej, z tego co nieoficjalnie się dowiedziałem postępowanie zostało zakończone i komisja nie dopatrzyła się na tyle nagannego postępowania pani dyrektor, by pozbawić ją stanowiska. Oczekuję, że Prezydent odwoła się od tej decyzji ...a w skrajnym przypadku zdymisjonuje ją ...nawet narażając się na ewentualny proces.

WT @ 77.114.109.*

wysłany: 2013-04-11 22:00

Napewno poprę Michalinę Brudnowską , bo znam jej rodzinę .
Jej mama Marta była wychowawczynią mojego syna w Przedszkolu "Polfy" . Pani Marto pozdrawiam!

LW: "Pani" Marto ja też!

ccc @ 176.114.239.*

wysłany: 2013-04-12 06:36

Na wstepie bardzo dziekuje za odpowiedz w sprawie pani dyrektor sp8.
Ciesze sie, ze jeszcze ktos wogole interesuje sie ta anty-etyczna postawa pani dyrektor. Srodowisko nauczycieli zarowno w szkole podstawowej nr jest mocno oburzone taka postawa dyrekcji uwazajac, iz wplywa to mocno negatywnie na wizerunek calej szkoly. Dlatego majac na wzgledzie etyke zawodu nauczyciela oraz zdrowa atmosfere w samej szkole podstawowej nr8, kierowana jest ta prosba wlasnie do pana Przewodniczacego. Ponadto sami uczniowie oraz ich rodzice dziwia sie, ze sprawa ta trwa tak dlugo i wydawaloby sie, iz taki naganny czyn pani dyrektor z automatu powinien odnaczac samodzielna rezygncje tej pani. Bardzo prosze, aby miec na uwadze ta sprawe, gdyz od samego poczatku jest ona bulwersujaca. Sam fakt pijanstwa za kierownica dyrektora szkoly, oraz pozniejsze zachowania pani dyrektor sp8. Majac na wzgledzie dobro zawodu i etyke nauczyciela, o ktora szczegolnie w tych czasach nalezy bardzo dbac, kierujemy do Pana prosbe o monitorowanie sprawy i doradzanie panu Prezydentowi, tak jak juz pan napisal we wczesniejszej wypowiedzi... radykalnie, czyli etycznie.
Pozdrawiam
jadna z wielu osob, ktora jest oburzona takim postepowaniem dyrektorki sp8.

ja @ 95.48.186.*

wysłany: 2013-04-12 11:17

To prawda limit wiekowy dla takich imprez powinien wynosić minimum 16 lat. Dla dzieci powinny być specjalne programy. Dlaczego- to proste, jury nie chce krzywdy dzieciom robić to pcha do kolejnej edycji. Szkoła leży, piórka rosną.

cccc @ 83.8.114.*

wysłany: 2013-04-12 15:48

CCC to Paweł z Cieplic, z którym toczyłeś dyskusję na fb. Wstyd, że n-el robi błędy ortograficzne, a chce naprawiać świat i pouczać innych. Poza tym niech mówi za siebie, a nie wypowiada w imieniu innych, bo to grube nadużycie. Należy do mniejszości w tej szkole, wszyscy śmieją się z niego po kątach i nikt nie traktuje poważnie. Jak mu się nie podoba, to niech szuka pracy w innym miejscu. Nie wie już gdzie "uderzyć" ze swoimi żalami, to znalazł Twoją osobę. Wszystkie portale już zdążył obskoczyć jako Pan Promil, Tekila, Johny Walker itp., itd. Nie daj się zmanipulować jego sapaniem tutaj. Czai się na stołek, stąd ta zapiekłość.

Rodzic sp8 @ 164.127.186.*

wysłany: 2013-04-12 21:57

Prawda jest taka, iż osoba, która przytacza sprawę tej pijaczki dyrektorki ma rację! Sama jestem rodzicem dziecka z tej szkoły i przyznam, że jestem bardzo zaskoczona, że ta alkoholowa pani nadal pracuje i jest widywana w szkole mimo oficjalnego zawieszenia!! To powinno zostac poruszone, dlaczego będąc zawieszoną przebywa w swoim gabinecie?! Coraz większa grupa rodziców zaczyna rozmawiac między sobą na ten żenujący spektakl ze strony zawieszonej dyrektorki sp8. Pojawiają się już nawet głosy, iż problem ten zostanie postawiony na Radzie Rodziców. Sprawa naprawdę może otrzec się o telewizje, gdyż jest to wydarzenie naprawdę wyjątkowe, że pijany dyrektor, który spowodował kolizję drogową tak kurczowo i zaciekle trzyma się swojego stanowiska! Ta cała sytuacja może wpłynąc negatywnie nie tylko na samą szkołę, ale i na wizerunek miasta, kiedy jakaś komercyjna telewizja dowie się o występku pani dyrektor, który nie został ukarany przez osoby, które powinny stac na straży etyki zawodu nauczyciela. Ile teraz się słyszy o pijakach za kierownicą, tepi sie takie zachowania coraz bardziej, ale w tym przypadku daje się przyzwolenie na tak wysoce bulwersujące zachowanie! Kto wreszcie wyciągnie konsekwencjie w stosunku do tej pani, która ma czelnośc nazywac się jeszcze dyrektorem szkoły - skandal pani jeszcze zawieszona dyrektor sp8!

ccc @ 31.175.36.*

wysłany: 2013-04-13 12:54

Pan Przewodniczacy nie nalezy do miernej grupy osob popierajacych wyskok pani dyrektor. Nie widze tutaj zwiazku zadnego oraz niczego co nie jest zgodne z zaistnialymi faktami, sprawa jest jasna. Dyrektor w stanie upojenia alkoholowego prowadzil pojazd mechaniczny w ruchu drogowym, spowodowala kolizje - jest to przestepstwo i kompromitacja nauczyciela - dyrektora. Dzis pijani prowadzacy pojazdy na drodze sa prawdziwa zmora kierowcow, stanowia smiertelne zagrozenie. Niewidze mozliwosci, aby tak skandaliczne zachowanie dyrektorki sp8 bylo zalegalizowane! Klakierzy dyrektorki sp8 po prostu boja sie o wlasne tylki, wiec bronia skompromitowanego dyrektora. Wiadomym jest, ze gdyby pojawil sie nowy dyrektor to oni jako naczelne nieroby szkolne, ucierpia najbardziej, bo beda musieli wziac sie wreszcie do konkretnej pracy!ot cala tajemnica poplecznikow, ktorzy w pelni akceptuja pijanstwo dyrektorki sp8. Oburzone osoby to typowe przypodobance zapewne z podobnego kregu zainteresowan...
Pozdrawiam
Jeden z wielu, ktorzy dbaja i walcza o honor nauczycielski.

Kinga @ 78.8.45.*

wysłany: 2013-04-13 17:18

Do CCC i JA Pata z tańca towarzyskiego Mikołaj i Kornelia tańczą jak dorośli i tak zostali ocenieni. Tańczą na bardzo wysokim poziomie, nie potrzebują być oceniani jako dzieci. Oglądałam ich są rewelacyjni. Zanim coś napiszesz oglądnij ich to sam się przekonasz że to tańczą tancerze anie dzieci.

Borys @ 78.8.45.*

wysłany: 2013-04-13 17:19

https://apps.facebook.com/tylko-taniec/v/51680cadae9a8174f300000c
Tutaj można oglądnąć występ tej pary i zagłosować jak się spodoba.


LW: Jak się nie spodoba ...to też trzeba :)

AGA @ 78.10.131.*

wysłany: 2013-04-14 15:49

Panie Leszku proszę pogratulować rodzicom dzieciaków są rewelacyjni. Sama kiedyś tańczyłam ale nigdy nie tak dobrze jak Oni. Super że w Jeleniej Górze są tak zdolne dzieci. Może by ktoś np. urząd miasta się zainteresował jak pomóc takim talentom ich promować. Pozdrawiam.

warto zobaczyć @ 78.10.131.*

wysłany: 2013-04-14 15:54

http://www.youtube.com/watch?v=ZslLLo0BQgA

rys @ 78.8.40.*

wysłany: 2013-04-17 08:06

Super. Jak tańczą zdolne dzieciaki. Miasto i Pan Panie Wrotniewski powinniście pomagać promować zdolnych dzieci z Jeleniej Góry. Jeszce raz wielkie brawa dla cudownych tancerzy

ccc @ 176.114.239.*

wysłany: 2013-04-19 23:05

prawda jest taka, ze juz serwisy poza Jelenia Gora sie rozpisuja o pani dyrektor szkoly sp8. opisuja dosc dokladnie o jej pijanstwie i probach kretactwa przy sprawie...
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/871735,pija-i-jada-zadne-kary-nie-dzialaja-na-pijanych-kierowcow,id,t.html

widz @ 78.8.47.*

wysłany: 2013-05-10 08:14

Pani Leszki dzisiaj i jutro jest impreza w rynku Jeleniej Górze dlaczego w programie tej imprezy nie ma tej pary jest czym się pochwalić a miasto już zapomniało o nich. Nie ładnie nie ładnie.

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: